Paladin

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

jarrro
Fajczarz
Fajczarz

Paladin

Post autor: jarrro »

Czy to smaczny tytoń i cóż to w ogóle jest??? Mocne, słabe???????
POzdrawiam serdecznie :D
A ja pozdrawiam serdecznie
jarrro
krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

???

Post autor: krzyh1222@interia.pl »

no właśnie co to, widziałem na allegro. wydaje mi się jednak ze to żadna rewelacja, jakaś masówka jak u nas poniatowski np
Dziku

Post autor: Dziku »

Panowie - czy Wy na TobaccoRewievs nie możecie wejść przed zadaniem pytania... :? :roll:
Paladin to aromatyzowana masówka rodem z USA i typu amerykańskiego. Występuje tam nawet w takich ogromniastych puchach. W składzie Paladina "Black Cherry" wymieniono tylko: Cavendish, Black Cavendish. O ogromie syropów jakimi musiano ów Cavendish zadać by smakował jak w tytule - nie wspomniano. Raz czy dwa to paliłem (poczęstowany). Co tu pisać - zwykły zlany syropem aromat - intensywnie bagniący fajkę. Żeby było jasne - przeciwnikiem aromatów nie jestem - po prostu lubię te lepsze. Już raczej poleciłbym wanilię od Stanwella. Choć ciut gorsza od dawnej - to poziom trzyma.
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek »

Palladin? Brrrrrrrrrrrrrr :cry: Chemia, chemia, chemia... a poza tym...chemia!
Można tym chyba jeno okadzać ule tudzież przepędzać szarańczę z działki.
Paliłem toto 2 razy w życiu: pierwszy i... ostatni (= 2).
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

Tabbaco Rewievs

Szanowny Panie Dziku, sprawa wygląda tak, że nie mogę zajrzeć na wspomnianą stronę, między innymi dlatego, że jej nie znam. I zastanawiam się nad tą pana wypowiedzią, bo jeśli mam zaglądać tam to po co tu wogóle przychodzić. Niniejszym chcę powiedzieć ze takie uwagi o wchodzeniu gdzieś tam nie wiadomo po co są już co najmniej nieprzyjemne i są nie logiczne chyba że to jakaś kobieca logika hehe, po co to forum wogóle jest?. Post tyczy się tytoniu, nie było go jeszcze na forum więc po co to czepianie się?
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit »

Trochę fakt z tym odsyłaniem do innych stron... Pytanie - odpowiedź- forum bogatsze się staje - nie inaczejTytoń ten na Allegro też wyczaiłem, ale po przeczytaniu opini na jego temat.... nie dzięki - not my type.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Re: Tabbaco Rewievs

Post autor: konradus »

krzyh1222@interia.pl pisze:Post tyczy się tytoniu, nie było go jeszcze na forum więc po co to czepianie się?
To chyba jest dział na opisy tytoni, a nie na pytania? Przynajmniej tak to powinno IMHO wyglądać. Jesli już pytanie, to powinno się to zaznaczyć w temacie wyraźnie ;-) Człowiek tu wchodzi w poszukiwaniu konkretnych informacji, a widząc tak sformułowany temat wątku, liczy na to że je zobaczy w pierwszym wpisie ;-)
pozdrawiam,
konradus
krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

no nie wiem

Eee chyba nie musi być w pierwszym, ważne żeby wogóle był. Co to za problem przesunąć trochę stronę. A co do tego tytonia to pewnie ktoś ściąga to z saksów pamiętając dawne czasy, że jak coś z za granicy to od razu musi być lepszejsze (podła kawa z anglii lepsza niż podła kawa z polski etc.) ale chyba interesu na tym nie zrobi. :roll:
Dziku

Re: Tabbaco Rewievs

krzyh1222@interia.pl pisze:(...)Niniejszym chcę powiedzieć ze takie uwagi o wchodzeniu gdzieś tam nie wiadomo po co są już co najmniej nieprzyjemne i są nie logiczne chyba że to jakaś kobieca logika hehe, po co to forum wogóle jest?. Post tyczy się tytoniu, nie było go jeszcze na forum więc po co to czepianie się?
To Forum wypracowało sobie swoje zasady. Nie ma przymusu czytać i odpowiadać na posty. Nie ma przymusu nawet się na tym Forum rejestrować. Można świetnie palić fajkę i bez tego. Natomiast wchodząc w nowe towarzystwo grzecznie jest dostosować się do jego zwyczajów, a nie próbować z lenistwa je zmianiać.
Jak Koledzy zauważyli to jest forum z opisami tytoni. Temat pt "Paladin" nijak ma się do opisu, bo jest to cała rodzina tytoni. Masz pytanie - sprawdź czy nie ma już na nie odpowiedzi (jest też na forum temat z linkami do b. wielu stron fajczarskich), a potem ewentualnie zadaj konkretne pytanie w odpowiednim dziale.
Poza wszystkim - paliłem jeden z tytoni z rodziny Paladin i... odpowiedziałem na Twoje pytanie, a zamiast słowa "dziękuję" uzyskałem niegrzeczną odpowiedź na temat zwyczajów Forum, które przez dłuższy czas wiele osób wypracowało.

Temat przenoszę do "Sporów tytoniowych" z opcją zamknięcia na stałe jeśli będzie ewoluował w kierunku tematu "o niczym"...
krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

no przynaję masz racje

ten temat jednak rzeczywiście tu nie pasuje, za nerwową moją odpowiedz przepraszam była nie na miejscu, pewnie mi ktoś na odcisk nadepnął
Dziku

Spokojnie 8)
My tu staramy się sobie wzajem po odciskach nie deptać. :)
Ale takie to wyjątkowe Forum, że o formę i jakość wypowiedzi staramy się dbać. No i bardzo wielu z nas zna się osobiście...
Szanujemy się nawet jak się w opiniach nie zgadzamy.
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konradus »

Ordnung must zein! ;-)
Jako że temat trafił w mniej konkretne miejsce, więc pozwolę sobie zadać pytanie, które wcześniej by było zupełnie offtopicowe: czy są w ogóle jakieś produkty amerykańskie godne uwagi i warte zapalenia?
pozdrawiam,
konradus
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike »

no np. niektore produkty od iwan ries & co.
ameryka - kraj wielki! napewno maja jeszcze cos dobrego:-)
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio »

elvislike pisze:no np. niektore produkty od iwan ries & co.
(...)
O tak! Zwłaszcza ten lubię sobie czasem zapalić (jak mam ;) ): http://www.iwanries.com/Three_Star_Blue_P13C27.cfm
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Dziku

konradus pisze:Ordnung must zein! ;-)
Jako że temat trafił w mniej konkretne miejsce, więc pozwolę sobie zadać pytanie, które wcześniej by było zupełnie offtopicowe: czy są w ogóle jakieś produkty amerykańskie godne uwagi i warte zapalenia?
Se zobacz: http://www.cupojoes.com
Jeśli pytasz o mieszanki typu amerykańskiego z nieodłącznym w nich burleyem - to po prostu trzeba je lubić. Jedyna jaka mi przez pewien czas smakowała to "Staropolski nr 1", który w sensie klasyfikacyjnym trzebaby chyba do "amerykańców" zaliczyć. Jeśli zaś pytasz o tytonie produkowane w USA w ogóle - to jest z czego wybierać. Chociaż kiedyś Hilson przyniósł na spotkanie pewną dyktę, która miała być Flake'iem z Virginii. Nazywało się to chyba Bayou Morning... Do dziś wspominamy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”