Rozdrabnianie tytoniu.

Tu możemy porozmawiać o wszystkim co fajki dotyczy a fajką nie jest

Moderator: Moderatorzy

etam
Początkujący
Początkujący

Rozdrabnianie tytoniu.

Post autor: etam » 17 marca 2010, 08:09 - śr

Witam.
Nowicjusz jestem więc, poczytałem o rozdrabnianiu tytoniu przed paleniem i faktycznie po rozdrobnieniu pali się lepiej.Piszecie ,że rwiecie tytoń palcami, jakies młynki itp.Ja zastosowałem dość staroświecką i chyba nietypowoą metodę.
Jako ,ze mam troszkę staroci w domu,tytoń rozdrobniłem(utarłem ) w możdzieżu.Takim mosieżnym zwykłym moździeżu.Efekt niezły,rozdrobnienie moze zbyt duze nie jest,ale za to kazdy listek,łodyżka są rozpłaszczone na "bibułkę".Nie jestem pewien,ale mam wrażenie ,że tak potraktowany tytoń nawet lepiej smakuje i pachnie.Może to tylko moje odczucie.Co Szanowne grono o tym pomyśle sądzi? Prosze wybaczyć mi ewentualne błedy ort.
Artur
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Rozdrabnianie tytoniu.

Post autor: yopas » 17 marca 2010, 08:39 - śr

W dobie onlajnowych sprawdzaczy montowanych do przeglądarek błędów ortograficznych się nie wybacza 8) .
A pomysł? Przecież najważniejsze, żeby Tobie smakowało, żeby Tobie się dobrze paliło. Jeśli tak jest, to pomysł świetny!
[...]
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Rozdrabnianie tytoniu.

Post autor: Alan » 17 marca 2010, 12:35 - śr

Pomysł przeze mnie praktykowany, tyle że zamiast tradycyjnego moździerza używam dębowego kołeczka (ma chropowatą powierzchnię i dobrze rozciera).
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”