Strona 1 z 1

SPOTKANIE W LUTYM!!!

: 30 stycznia 2009, 08:02 - pt
autor: filipesku
Witam, zapraszam wszystkich chętnych na nasze lutowe spotkanie! Tradycyjnie I-wtorek miesiąca, tj. 3.02.2009 r. godzina 19, Restauracja MIGAWKA. Gośćmi naszego spotkania będzie telewizja POLSAT, która kręci materiał o fajkach i fajczarzach. Proszę więc przed spotkaniem o wizytę w salonie piękności aby wizerunek Klubu wypadł jak najlepiej!!

Re: SPOTKANIE W LUTYM!!!

: 30 stycznia 2009, 08:06 - pt
autor: Mariusz Broniarz
Mam nadzieję,że czas transmisji z tegoż spotkania będzie podany na forum?
Pozdrowionka z Poznania

Re: SPOTKANIE W LUTYM!!!

: 30 stycznia 2009, 09:25 - pt
autor: JSG
Dobrze że wracamy do spotkań pierwszo-wtorkowych.
Udało mi się tak ustawić sprawy ze przyjadę do Warszawy we wtorek, jeśli sesja zdjęciowa się nie przeciągnie na spotkaniu się pojawie, jest szansa ze z kolega.

Pomysł z telewizja mi się średnio podoba, z doświadczenia wiem, że takie akcję nie przynoszą grupom korzyści, nigdy nie są zrobione tak jak powinny i pokazują wizję świata daleka od tej jaką bohaterom materiału wydawało się że pokazują.

Re: SPOTKANIE W LUTYM!!!

: 30 stycznia 2009, 13:30 - pt
autor: Perry
Ulalalaaaaa no to zes zalatwil Zbyszku :D :D Fajeczki tez do mojego salonu pieknosci w piwnicy zawitaja :D

Re: SPOTKANIE W LUTYM!!!

: 30 stycznia 2009, 22:42 - pt
autor: Polemarcha
Dobrze by było, żeby Zacne Grono pojawiło się w pełnym składzie, bo czasem mało Nas trochę... :( Oczywiście mnie nie zabraknie. :D Telewizja też może byc, ale zgodzę się z JSG, że czasem kręcą, kręcą - człowiek się produkuje, opowiada, pokazuje... A szanowna stacja pokazuje trzyminutową zajawkę, a potem trzysta osiemdziesiąty siódmy odcinek serialu "O chuzarze i dupie Maryni". No cóż, jeśli nie nadadzą tego o 1.40 we środę - może ktoś to obejrzy :D .

Re: SPOTKANIE W LUTYM!!!

: 31 stycznia 2009, 17:45 - sob
autor: filipesku
W dobie ogólnoświatowej nagonki na palących każda forma zaprezentowania naszego fajczarskiego światka jest dobra /nawet jeśli emisja będzie o 1.40/. Uprzedziłem wszystkich o telewizji. Jeśli ktoś ma jakąkolwiek obawę przed kamerą może na te kilka minut kręcenia odejść na bok. Nie jest Klubowym obowiązkiem "załapanie" się na kamerę. ZF

Re: SPOTKANIE W LUTYM!!!

: 04 lutego 2009, 00:25 - śr
autor: JSG
Spotkanie i po spotkani. Jak zwykle bylo milo. Telewizja, p. Niedzwiedzki z promocyjna cena na tytonie, nowy kandydat na czlonka, jendym rownowaznikiem zdania " sie dzialo"

Re: SPOTKANIE W LUTYM!!!

: 04 lutego 2009, 00:35 - śr
autor: Perry
Oj sie dzialo to fakt :) Zakupy tytoniowe zrobione :D Jak dobrze pojdzie to zobaczycie moje kołka z dymu w TV :D