SPOTKANIE W PAŹDZIERNIKU

Miejsce na kontakt Warszawiaków

Moderator: Moderatorzy

Perry
Fajczarz
Fajczarz

Re: SPOTKANIE W PAŹDZIERNIKU

Post autor: Perry »

Migawaka już dla mnie nie istnieje. Wczoraj byliśmy w Pracovni przy stacji metra Marymont. Zupelnie innej klasy lokal. Bardziej kameralnie, są kanapy, muzyka stłumiona no i piwo zupelnie innej jakości niż te szczyny w Migawace. Nie dość że rozwodnione to jeszcze drogie...
Polemarcha
Pykacz
Pykacz

Post autor: Polemarcha »

O rety! Nic nie wiedziałem. Nie włączałem ostatnio kompa... Nic to, i tak byłem w piątek z żoną w kinie, nie dałbym rady. Ale o wszystkich nieformalniakach proszę informowac na forum. Postaram się wpadac jak najczęściej. Ale spotkanie we wtorek - rewelacja! Szczególne podziękowania dla Perry'ego i Macka. Dali mi pociągnąc tyle tytoni, że budżet mi chyba nie wytrzyma... :lol:
Narcurion
Pykacz
Pykacz

Post autor: Narcurion »

W piątek wieczorem miałem chwilę wolnego czasu i pozwoliłem sobie wpaść niezapowiedziany do Migawki. Trafiłem tam koło 21szej i oczywiście Was nie zastałem, za to była niemiła obsługa i pijani Anglicy. Lokal zrobił na mnie jak najgorsze wrażenie...
Awatar użytkownika
teufelfisch
Pykacz
Pykacz

Post autor: teufelfisch »

Narcurion - sorki że nie zastałeś nas w Migawce . Ale jak pisłaem w poście co jak widąc umknęło uwadze niektórych , to miał być punkt zborny do wypadu w nowe miejsce proponowane przez Michała. Punkt okazał sie bardzo celnym trafieniem . Mamy zamiar montować tam wszystkie kolejne nieformalniaki , a to ze względu na ludzką muzykę - bardzo zresztą stonowaną , wybór kawy , herbaty , yerba mate , o piwach miodowych , pszenicznych , ciemnych itd nie wspomnę . To co do tej pory proponowała Migawka to bardzo mierny standard . Jeśli mam płacić jak napisał Perry za rozcieńczane piwo tyle samo i być katowany jakimś techno-dance którego nie cierpię , bo łeb mi potem pęka , to wole podjechać 7 min metrem od Centrum i mieć komfort palenia i spożycia . Po kontakcie Perrego z właścicielem czas zorganizować nieformalniak z udziałem El Presidente . Odbędzie się w tygodniu 20-26 październik . Konkretną datę podamy w przyszły weekend po ustaleniu koordynat od wszystkich . Klub Pracovnia mieści się w okolicach stacji metra Marymont - konkretnie 2min drogi od niej .Polecam !!!!! http://www.pracovnia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
" Papieros jest jak fujarka , fajka jest jak skrzypce "
Narcurion
Pykacz
Pykacz

Post autor: Narcurion »

teufelfisch pisze:Narcurion - sorki że nie zastałeś nas w Migawce . Ale jak pisłaem w poście co jak widąc umknęło uwadze niektórych , to miał być punkt zborny do wypadu w nowe miejsce proponowane przez Michała.
Nie ma za co przepraszać - po pierwsze się nie umawiałem, po drugie byłem świadomy, że mogę Was nie zastać. Może jeszcze kiedyś będzie mi dane poznać szanownych kolegów z forum.
Pozdrawiam
Przemek
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG »

Zmiana lokalu, niestety wykluczyła mnie z uczestniczenia w spotkaniu- następnego dnia wyjeżdżałem na Roztocze i musiałem "odbyć" krótkie spotkanie w ścisłym centrum- liczyłem na to że wyskoczę z dowolnej knajpki w centrum (nie koniecznie Migawki) na 10min załatwię pilną sprawę i będę mógł wrócić do kolegów- przeniesienie miejsca spotkania niestety mi to uniemożliwiło.
Co do samego miejsca... jest intresujące, tylko dlaczego musi być na końcu świata... ja w ogóle mało podróżuje komunikacją miejską- rower i nogi mam- więc marymont to niestety trochę daleko. Ale jeśli inne czynniki pozwola może uda się od czasu do czasu spotkać na "nieformalnnym" spotkaniu.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Perry
Fajczarz
Fajczarz

Nie przesadzaj... Co ja mam powiedzieć ?? Do centrum mam 45 min autobusem. Jak sie doliczy czekanie i dojscie do przystanku to wychodzi godzina.. Ale nie narzekam :)
Awatar użytkownika
teufelfisch
Pykacz
Pykacz

Post autor: teufelfisch »

Uwaga !!!! Uwaga !!!! Uwaga !!!!!
Kolejny nieformalniak odbędzie się w klubie PRACOVNIA w dniu 20 października czyli najbliższy poniedziałek . Zbiórka w Pracovni 19:30-20.00 . Przypominam iż w porozumieniu z naszym El Presidente Zbyszkiem Filipkiem będziemy oceniać na najbliższym spotkaniu przydatność klubu Pracovnia do naszych fajczarskich potrzeb . Jeśli klub podoła , będzie naszym punktem spotkań . Jesli są pytania mój nr tel 502 344 688 po 20tej.

Pozdrawiam!!!!! :D
" Papieros jest jak fujarka , fajka jest jak skrzypce "
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

teufelfisch pisze:Uwaga !!!! Uwaga !!!! Uwaga !!!!!
Kolejny nieformalniak odbędzie się w klubie PRACOVNIA w dniu 20 października czyli najbliższy poniedziałek . Zbiórka w Pracovni 19:30-20.00 . Przypominam iż w porozumieniu z naszym El Presidente Zbyszkiem Filipkiem będziemy oceniać na najbliższym spotkaniu przydatność klubu Pracovnia do naszych fajczarskich potrzeb . Jeśli klub podoła , będzie naszym punktem spotkań . Jesli są pytania mój nr tel 502 344 688 po 20tej.

Pozdrawiam!!!!! :D
Będę z Wami duchem, pykając fajeczkę przy chlebowym piecu warmińskiego domu.
Awatar użytkownika
filipesku
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Kontakt:

Post autor: filipesku »

Nie przesadzajmy z tymi odległościami!!!Każdy lokal który jest w zasięgu metra to chyba każdemu powinien odpowiadać. Bo jeśli kręcicie nosami to ja mam zdecydowanie "najlepszy wykręt": 20 min przez las do przystanku, 30 minut autobusem na pętle na Okęciu, potem ok. 20 minut tramwajem do centrum i na koniec 10 minut metrem do Marymontu!! Czyli ile razem?Ok. 1,5 godziny!!! - w jedną stronę!! I skoro chcę poświęcić 3 godziny w obydwie strony aby z Wami się spotkać i popykać fajeczkę w zacnym gronie, to na litość Boską nie narzekajcie, że potencjalny nowy lokal jest na końcu świata.

Moje fajki razem ze mną lubią towarzystwo!
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

filipesku pisze:Nie przesadzajmy z tymi odległościami!!!Każdy lokal który jest w zasięgu metra to chyba każdemu powinien odpowiadać. Bo jeśli kręcicie nosami to ja mam zdecydowanie "najlepszy wykręt": 20 min przez las do przystanku, 30 minut autobusem na pętle na Okęciu, potem ok. 20 minut tramwajem do centrum i na koniec 10 minut metrem do Marymontu!! Czyli ile razem?Ok. 1,5 godziny!!! - w jedną stronę!! I skoro chcę poświęcić 3 godziny w obydwie strony aby z Wami się spotkać i popykać fajeczkę w zacnym gronie, to na litość Boską nie narzekajcie, że potencjalny nowy lokal jest na końcu świata.

Moje fajki razem ze mną lubią towarzystwo!
Ja trochę żartuje, poza tym czy to ważne? Ostatnio nieoczekiwana zmiana miejsca była dość brutalna, jeśli jednak oficjalne spotkania przeniosą się na Marymont, będzie się dojeżdżać i już.
A co do tramwaju z Okęcia to raczej ok 30 min - jeżdżę tam regularnie od kilku tygodni więc mam na świeżo.
Polemarcha
Pykacz
Pykacz

Dla mnie każdy lokal blisko metra się liczy. Co prawda z centrum mam najbliżej - tak jak pewnie większość z Was, ale myślę, że ważniejszy jest klimat lokalu, tanie piwo i brak nadmiernych decybeli. :pipeman: Z fajczarskim pozdrowieniem - Polemarcha.
P.S. Oczywiście postaram się dopisać. :wink:
Perry
Fajczarz
Fajczarz

Klimat wp PraCoVni jest :) Oj jest. Muzyka raczej cicho. Jakiś jazz, swing, blues, ambient. W poniedziałki mają tam jeszcze promocje na piwko :) :)
Polemarcha
Pykacz
Pykacz

I o to chodzi !!!!! :D
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

JSG pisze:
Będę z Wami duchem, pykając fajeczkę przy chlebowym piecu warmińskiego domu.
W związku z nieoczekiwanymi zawirowaniami w sprawach zawodowych, najprawdopodobniej zobaczymy się jednak w poniedziałek na Marymoncie.
Pozdrawiam Janek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Warszawiaków”