Okazja do spotkania w Toruniu.

Informacje o zawodach, spotkaniach i konkursach organizowanych dla członków forum i całej braci fajczarskiej.

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Okazja do spotkania w Toruniu.

Post autor: Dziku »

Chciałbym nieśmiało wspomnieć, ze od 10.12.08 (środa wieczorem) do 14.12.08 (niedziela) będę w Toruniu przy okazji festiwalu "Sztuka Natury"
Oczywiście zapraszam na wszelkie pokazy i inne atrakcje festiwalowe. W opublikowanym programie imprezy zwraca jednak uwagę pewien stały punkt:

(...)
20.00 Piwnica Pod Aniołem - Oficjalne miejsce "nieoficjalnych" spotkań miłośników fotografii przyrodniczej.

Zapewne właśnie tam w jesienne toruńskie wieczory wypalę niejedną fajkę i może uda się spotkać w fotograficzno - fajczarskim gronie do czego serdecznie zapraszam.
Awatar użytkownika
M-kwadrat
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Re: Okazja do spotkania w Toruniu.

Post autor: M-kwadrat »

Rozważałem wizytę na tym festiwalu ale na razie zanosi się na to, że niestety nie zmieści się w budżecie... Gdybym się pojawił to pewnie "po fajkach ich poznacie".
Let your soul shine. / It's better than sunshine, / It's better than moonshine, / Damn sure better than rain.
Dziku

M-kwadrat pisze:(...) "po fajkach ich poznacie".
:pipeman: Z całą pewnością tak właśnie będzie :pipeman:

Zawsze można się dodatkowo wspomóc wymianą namiarów telefonicznych na PW.
Jak zawsze mam nadzieję na miłe spotkanie z Radeszem i Hobbitem, ale może i JAR ze swej bydgoskiej lokacji dotrze na któryś wieczór...
Awatar użytkownika
Michał
Początkujący
Początkujący

Post autor: Michał »

I ja się chętnie dołączę.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: jar »

Dziku pisze:...Jak zawsze mam nadzieję na miłe spotkanie z Radeszem i Hobbitem, ale może i JAR ze swej bydgoskiej lokacji dotrze na któryś wieczór...
Dzięki za dobrą pamięć; dołączyłbym z duszy, serca, ale niestety będę z Wami duchem, gdyż do ok. 10 grudnia jestem w naszej lokacji warszawskiej, a do Bydgoszczy wracamy na zimę zaraz po 10-11 grudnia.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
Dziku

Szkoda bardzo.
W Toruniu przebywam aż do 14.12... Może jednak uda się spotkać, chociaż - co zrozumiałe - zaraz po przybyciu ze stolicy do Bydgoszczy może być bardzo wiele pilniejszych rzeczy do zrobienia.
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Zaraz po dotarciu do Bydgoszczy będę kontaktował się z Szymonem "Hobbitem", myślę że przed 14 grudnia będzie możliwe, abyśmy się spotkali - czy to my dotrzemy do Torunia, czy Ty do Bydgoszczy jakoś. tak czy inaczej - jak to mówią: stay tuned.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Dziku

Będziemy więc w kontakcie. Swoje namiary prywatno - telefoniczne wszak posiadamy.
Chyba zacznę spisywać wszystkie pytania fachowe jakie mam do JAR'a... :wink: :D
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

zawsze jestem do dyspozycji, przypominam swoja komórke - 601 25 83 74, i mail - jar/at/webmedia/dot/pl

jak zawsze

Jacek A. R.
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz »

Witajcie zacni fajczarze...
Wywołany przez Dzika zgłaszam swoje uczestnictwo w spotkaniu... co prawda 13-go mam roboty , ale w pozostałe dni jestem względnie wolny...
Do zobaczenia więc
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit »

Też wstępnie juz rozmawiałem z Grzegorzem więc pewnie się pojawimy i nie widzę opcji że nie ;) Tym razem mam nadzieje nic mnie nie zatrzyma tak jak ostatnim razem gdzie na Terra Aqua nie dotarłem z przyczyn niezależnych. Nie dość że fajki kochamy, to jeszcze fotografia pasją... ehh no być trzeba. Mam nadzieję że uda się nam i Jacka "porwać" ;)
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Dziku

Witam w wigilię otwarcia Festiwalu.
Plan jest mniej więcej taki:
Do Torunia dotrę jutro około 14.00 - 15.00.
Jak już rozlokuję się w hotelu akademickim - wyruszam do Dworu Artusa przygotować sprzet itp na wieczorne pokazy. Oczywiście serdecznie zapraszam na otwarcie Festiwalu na 18.00. Potem niestety wieczór mam zajęty.
12.12 - "festiwalowo" jestem zajęty do około 14.00 - 15.00. Na to właśnie popołudnie / wieczór umówiłem się już wstępnie z Radeszem (który następny dzień spędza w pracy) Serdecznie zapraszamy resztę Fajczarskiej Kompanii :pipeman:
13.12 zapewne też wieczorem zasiadę z fajką w festiwalowej knajpce przy kuflu trunku. Tak więc "po fajkach ich poznacie"...
Do zobaczenia :!:
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

my 12 b.m. docieramy z lokacji warszawskiej do Bydgoszczy, w sobotę 13 b.m. w ciągu dnia uruchamiamy domek bydgoski, natomiast w tąże sobotę pod wieczór wszystko wskazuje na to, że chętnie do Torunia podjadę.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Dziku

Dokładnego planu sobotniego jeszcze nie znam. Tym niemniej z programu imprezy wynika, że tak czy inaczej po południu powinienem być w (okolicy) Dworu Artusa. To chyba dobre miejsce do spotkania i przejścia choćby do "Piwnicy pod Aniołem"
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

tak czy inaczej, Marku, będziemy w kontakcie, od pewnego momentu via telefony komórkowe.

Z miłymi pozdrowieniami

Jacek A. R.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody, spotkania, konkursy”