Wymienię NOWE NIEOTWARTE tytonie fajkowe

Tu możemy zamieścić informacje o tytoniach jakie chcemy komuś oddać / odsprzedać lub wymienić

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Fantomas
Początkujący
Początkujący

Wymienię NOWE NIEOTWARTE tytonie fajkowe

Post autor: Fantomas »

Witam dziś jak w tytule, wymienię NOWE NIEOTWARTE tytonie fajkowe.

1. W.O. Larsen Classics Mellow & Tasty - koperta 50g

2. Mac Baren Virginia No.1 - koperta 50g

3. Davidoff Scottish Mixture - puszka 50g

4. Erinmore Mixture - puszka 50g (6 sztuk)

5. Erinmore Mixture Flake - puszka 50g

6. Rattray - Marlin Flake - puszka 50g

Jestem zainteresowany jedynie wymianą nieotwartych tytoni na nieotwarte tytonie,
raczej interesują mnie słodsze rzeczy również w puszkach, czekam na propozycje.

pozdrawiam

Fantomas
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Re: Wymienię NOWE NIEOTWARTE tytonie fajkowe

Post autor: Hilson »

Fantomas pisze:... Ciach ..raczej interesują mnie słodsze rzeczy również w puszkach, czekam na propozycje.
pozdrawiam
Fantomas
Witam,
raczej CO dla przykładu?
Na CO miałbyś ochotę, może leży u mnie w piwniczce.
Pozdrawiam,
Hilson
Awatar użytkownika
Fantomas
Początkujący
Początkujący

Lubię Petersony może jakiś Ashton :) uważam że marka typu Gawith lepiej sprawdza się w robieniu tabaki niż tytoniu fajkowego ale wszystkiego nie paliłem tej marki i czekam na propozycję.
Awatar użytkownika
Fantomas
Początkujący
Początkujący

Fantomas pisze:Witam dziś jak w tytule, wymienię NOWE NIEOTWARTE tytonie fajkowe.

1. W.O. Larsen Classics Mellow & Tasty - koperta 50g SPRZEDANY

2. Mac Baren Virginia No.1 - koperta 50g SPRZEDANY

3. Davidoff Scottish Mixture - puszka 50g SPRZEDANY

4. Erinmore Mixture - puszka 50g (4 sztuk)

5. Erinmore Mixture Flake - puszka 50g SPRZEDANY

6. Rattray - Marlin Flake - puszka 50g

Jestem zainteresowany jedynie wymianą nieotwartych tytoni na nieotwarte tytonie,
raczej interesują mnie słodsze rzeczy również w puszkach, czekam na propozycje.

pozdrawiam

Fantomas
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: jar »

Fantomas pisze:...uważam że marka typu Gawith lepiej sprawdza się w robieniu tabaki niż tytoniu fajkowego ale wszystkiego nie paliłem tej marki i czekam na propozycję.
Bardzo się cieszę z podkreślenia, iż to indywidualna, subiektywna opinia i jako taka jest jak najbardziej uprawniona; natomiast pamiętam, iż nasze Forum czyta wiele Osób, w tym takich rozpoczynających swoją przygodę z fajką i tak pragnę przypomnieć, iż tytonie fajkowe SG są bodaj ostatnimi w dzisiejszym świecie blendami o wyraźnym charakterze dawnej europejskiej czy angielskiej tradycji blenderskiej. W tej kategorii to bodaj najlepsze co dziś jest oferowane; Full Virginia Flake i Best Brown Flake są takim "benchmarkiem" Virginii blendowanej we wspomnianej tradycji i jako takie są tytoniami "do zabrania na bezludną wyspę" jako jedyne (to zdanie na temat FVF np. p. Daniela Schneidera z Synjeco a i nie tylko jego jednego). Natomiast takie blendy Va scented siostrzanej firmy Gawith and Hoggarth jak Glengarry czy/zwłaszcza Ennerdale są niejako "przesłaniem z przeszłości "dziś już prawie nie istniejących Va scented w tradycji staroangielskiej.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
Awatar użytkownika
Fantomas
Początkujący
Początkujący

jar pisze:
Fantomas pisze:...uważam że marka typu Gawith lepiej sprawdza się w robieniu tabaki niż tytoniu fajkowego ale wszystkiego nie paliłem tej marki i czekam na propozycję.
Bardzo się cieszę z podkreślenia, iż to indywidualna, subiektywna opinia i jako taka jest jak najbardziej uprawniona; natomiast pamiętam, iż nasze Forum czyta wiele Osób, w tym takich rozpoczynających swoją przygodę z fajką i tak pragnę przypomnieć, iż tytonie fajkowe SG są bodaj ostatnimi w dzisiejszym świecie blendami o wyraźnym charakterze dawnej europejskiej czy angielskiej tradycji blenderskiej. W tej kategorii to bodaj najlepsze co dziś jest oferowane; Full Virginia Flake i Best Brown Flake są takim "benchmarkiem" Virginii blendowanej we wspomnianej tradycji i jako takie są tytoniami "do zabrania na bezludną wyspę" jako jedyne (to zdanie na temat FVF np. p. Daniela Schneidera z Synjeco a i nie tylko jego jednego). Natomiast takie blendy Va scented siostrzanej firmy Gawith and Hoggarth jak Glengarry czy/zwłaszcza Ennerdale są niejako "przesłaniem z przeszłości "dziś już prawie nie istniejących Va scented w tradycji staroangielskiej.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Osobiście polecam Glengarry Flake :) Ennerdale Flake to mydło, jak dla mnie od święta jest ok, jednak przeznaczony do jednej fajki, bardzo mocny aromat kwiatowy (perfumy z 20-lecia międzywojennego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tytuniowy market”