Strona 1 z 1

SG FULL VIRGINIA FLAKE

: 27 grudnia 2012, 23:07 - czw
autor: Beckett
Jak w temacie wymienię prawie pełną puszkę (wypaliłem niecały płatek) na jakiś przedni aromat. Puszkę otwarłem dwa dni temu tak więc świeżutki.

Re: Odp: SG FULL VIRGINIA FLAKE

: 28 grudnia 2012, 10:35 - pt
autor: tatar.tatar
Zpakuj do sloika i zapal za rok. A najlepiej za dwa :)

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Re: SG FULL VIRGINIA FLAKE

: 28 grudnia 2012, 23:22 - pt
autor: Beckett
Już mi się przejadł, teraz czas na aromaty :-). Nadal aktualne

Re: SG FULL VIRGINIA FLAKE

: 29 grudnia 2012, 00:29 - sob
autor: Tomaszb
A co rozumiesz przez „przedni aromat”? Nie mam nic aromatycznego do oddania, bo i aromatów nie za wiele palę. Nie mam też nic znielubionego na wymianę, gdyż jakoś wszystko mi podchodzi — poza Grousemoorem (którego wymieniłem korzystnie na piękną Kulpinkę), ale gdybyś za przedni aromat uznał coś z Larsenów, to gotów jestem dokonać wymiany.

No tak, ale pewnie myślałeś o puszeczce od kogoś, kto nie cierpi Petersonów...

Re: SG FULL VIRGINIA FLAKE

: 29 grudnia 2012, 15:45 - sob
autor: Beckett
Aromaty petersona już mi nie smakują, popsuły się strasznie. Przedni to znaczy dobry, Larsen się do tego zalicza, a jakiego larsena masz i czy otwarty czy zamknięty?

Re: SG FULL VIRGINIA FLAKE

: 29 grudnia 2012, 19:19 - sob
autor: Tomaszb
Aktualnie mam na tapecie A True Delight, który bardzo lubię, ale go nie oddam :) Gdyby doszło do wymiany, wybrałbyś dowolnego Larsena dostępnego w Fajkowie, oczywiście nówkę sztukę nieśmiganą. Jak dla mnie dobry układ: Ty masz Larsena, którego preferujesz, ja nieco taniej FVF, którą z kolei ja bardzo cenię.

Nie mam na stanie niczego, czego pragnąłbym się pozbyć (no, może kupiony dwa tygodnie temu Plumcake jakoś szczególnie mnie nie przekonuje), więc traktuję tę wymianę bardziej na zasadzie, że jeśli nie zamierzasz podojrzewać FVF, to po co ma Ci schnąć w puszce. Taki bardziej życzliwy gest, niż chęć wykonania "machniom" ;) Jeśli zgłosi się ktoś w potrzebie pozbycia się nietrafionego zakupu, bez krępacji proszę się wymieniać. Jeśli nie, zapraszam na priv.

Re: SG FULL VIRGINIA FLAKE

: 07 stycznia 2013, 00:41 - pn
autor: Beckett
nadal aktualne i niekoniecznie musi być to aromat ;-)

Re: SG FULL VIRGINIA FLAKE

: 12 lutego 2013, 11:57 - wt
autor: asano90
Witam. Ja mogę zaoferować na zamianę GH Broken Scotch Cake lub SG Grousemoor Mixture, obydwa napoczęte nabiciem jednej fajki.