Mostex Poland - trafika on-line

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

kentai
Początkujący
Początkujący

Re: Mostex Poland - trafika on-line

Post autor: kentai »

JSG pisze:Z tytoni które na pewno w 250g paczkach, a nawet tych 500g, są Best Brown Flake, gdzieś słyszałem że najlepiej sprzedający się tytoń SG na wyspach brytyjskich- choć słyszałem to w formie plotki. Na pewno FVF, na pewno Balkan Flake.

Co do samej strony internetowej, musi Pan wziąć pod uwagę że jeśli można coś kupić w tej samej cenie za rogiem w trafice, to zamówienie z przesyłką traci sens... może jakiś rabat dla zamawiających większe ilości- np wysyłka gratis powyżej 100zł
Rozumiem o co Panu chodzi, jednak nie każdy ma trafikę za rogiem :) A także trafiki przeważnie nie zamawiają pełnego asortymentu tylko ten najpopularniejszy.
Na sklepie internetowym można znaleźć pełny asortyment pomniejszony jedynie o pozycje, które zostały już wysprzedane.

Sam też kupuje duże rzeczy przez internet i szczerze powiem, że dużo łatwiej jest mi wybrać coś w ten sposób niż jeździć i szukać po sklepach gdzie sprzedawca nie zawsze może odpowiedzieć na moje pytania, a tutaj można spytać sprzedawce, bądź spytać na forum społeczność zajmującą się danym tematem, a także mieć pewność że dana pozycja jest dostępna na sklepie:)

Oczywiście rozumiem, że koszty wysyłek mogą niejednokrotnie zrazić, chociaż przy zamówieniu paru rzeczy są one rozkładane i przy zakupie większej ilości mogą być niezauważalne.
Nie ma co ukrywać Poczta Polska podniosła ostatnio ceny usług, plus koszt koperty wszystko wysyłamy w kopertach bąbelkowych lub w kartonach oraz w zależności od przypadku koszty pakowania (taśma, papier pakowy, itp) powodują, że cena wysyłki jest taka, a nie inna. A marża przy tym asortymencie jest tak niewielka, że koszty wysyłki muszą być dokładnie skalkulowane, bo przy złej kalkulacji na jednej wysyłce można stracić cały zysk ze sprzedanego towaru.

Wcześniej było pytanie o adaptery i na obecną chwile nie są dostępne możemy spróbować zamówić je za miesiąc o ile nadal będzie zainteresowanie.

Za wszystkie uwagi na temat tytoni dziękuje, będą one brane pod uwagę przy następnych zamówieniach (o ile będzie to możliwe przy danej marce).
Spodziewamy się tytoni Ashton i McConnell ale to dopiero gdzieś za 2,5 miesiąca. I gdzieś w tym czasie powinien być SG 250 gramowy.

Przyszło nam trochę fajek Peterson, Stanwell w tym Stanwell 2009, Brebbia, Vauen, BC.
Także dwa modele wykonane z drewna egzotycznego, są wyjątkowo lekkie.
W najbliższym czasie znajdą się na sklepie internetowym.
kentai
Początkujący
Początkujący

Istnieje mozliwosc zamowienia fajki z danej serii np. Peterson, Stanwell czy np. Dunhill czy tez innych firm ktore bede mogl wymienic w najblizszym czasie. Najlepiej wymienic serie to bede mogl podac dane modele ktore mozemy sprowadzic na zamowienie. W ten sposob zostalo juz sprowadzone kilkanascie fajek. Wymagamy 30% przedplaty ma to uniknac przypadki wycofania sie z zamowienia, z ktorego ponosimy koszty.
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry »

A propos konkretnych zamówień.
W katalogu sklepu posiadacie fajki Compact w których podajecie tylko modele 235 i 238. Kiedyś fajki te należały do serii Danish Inseln którą stanowiły 4 modele
235 Fano
236 Bornholm
237 Sjaeland
238 Fyn

Mam pytanie ponieważ od pewnego czasu zamierzam uzupełnić serię
Czy fajki w Waszej ofercie sygnowane są nazwami wysp czy tez Stanwell opatruje je juz tylko numerami?

Pozdrawiam
Jerry
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
Celt
Moderator
Moderator

Post autor: Celt »

To jeśli chodzi o tytonie ja z chęcią zobaczyłbym w ofercie jeszcze tytonie ze stajni Petersona. A co do możliwości zamawiania fajek, to spytam tak z ciekawości. A mają może Państwo możliwość ściągnięcia Petersonów z serii River. Są tam takie dwie fajeczki, które bardzo mi się podobają, tylko póki co nie wiem jak to by od strony cenowej wyglądało?
Diord Fionn
Awatar użytkownika
andrzejn175
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: andrzejn175 »

kentai pisze:Wcześniej było pytanie o adaptery i na obecną chwile nie są dostępne możemy spróbować zamówić je za miesiąc o ile nadal będzie zainteresowanie.
Zamówienie na 4 adaptory 9mm wciąż jest aktualne. Pozdrawiam.
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson »

Witam,
Świnta Prawda.
Napisałem.
Poprosiłem.
Zamówiłem.
Przedpłaciłem.
Odebrałem od kuriera.
Otworzyłem i ... wszystko się zgadzało, co do joty.
I bonusy. :)
Znów zamówiłem i ... nie mogę się doczekać.
Polecam firmę. W moim przypadku zaliczka nie sięgała.... Psst, tajemnica!
kentai pisze:Istnieje mozliwosc zamowienia fajki z danej serii np. Peterson, Stanwell czy np. Dunhill czy tez innych firm ktore bede mogl wymienic w najblizszym czasie. Najlepiej wymienic serie to bede mogl podac dane modele ktore mozemy sprowadzic na zamowienie. W ten sposob zostalo juz sprowadzone kilkanascie fajek. Wymagamy 30% przedplaty ma to uniknac przypadki wycofania sie z zamowienia, z ktorego ponosimy koszty.
Tak trzymać.
Pozdrawiam,
Hilson
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja »

Hilson napisał:
Otworzyłem i ... wszystko się zgadzało, co do joty.
I bonusy. :)
w moim kilkusetzłotowym zamówieniu nie starczyło miejsca na bonusy :lol: :lol: :lol:
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson »

Witaj,
maciej_faja pisze: w moim kilkusetzłotowym zamówieniu nie starczyło miejsca na bonusy :lol: :lol: :lol:
widać, trza zamawiać za tysiące, aby bonusy otrzymać :wink:
Bonus - (elegancka próbka nowości od SG "Palace Gate") będzie dla Cinka i Dzika, do testowania 23.04. w "Peronie", bo ja nie mam już fajki do aromatów :)
Może zajrzysz do nas, zapraszam na Becherovkę (do aromatów?) i piwo (do Va+PQ?)
Taka kombinacja, myślę, że dobre połączenie.
Jeśli komuś wyda się za słodkie, można zmienić! :D
Pozdrawiam,
Hilson
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja »

Hilson napisał:
Bonus - (elegancka próbka nowości od SG "Palace Gate") będzie dla Cinka i Dzika, do testowania 23.04. w "Peronie", bo ja nie mam już fajki do aromatów :)
Może zajrzysz do nas, zapraszam na Becherovkę (do aromatów?) i piwo (do Va+PQ?)
Z ciekawością czekam na recenzje SG Place Gate.
Z przyjemnością (23.04) wypiję kieliszeczek Becherovki w domowych pieleszach, a jak kiedyś będzie okazja zawitać do Łodzi to i z Wami z przyjemnością się napiję.

Żeby nie było już tak całkiem :offtopic: to trzymam kciuki za Mostex, mając nadzieję że asortyment będzie się wciąż powiększał ku naszej uciesze.
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Awatar użytkownika
Rheged
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Rheged »

Zmieniam treść, bo pytanie, które postawiłem tutaj wcześniej stało się właśnie nieaktualne. Niniejszym zawiadamiam, że zamówiłem i czekam na dostawę, na razie pełen zadowolenia jestem :)
Pipe of the rising sun
Sympathy for the pipe
Pipe of the storm
Born to be pipe
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik »

zebra pisze:P.S. Czy jest szansa aby w ofercie pojawił się Orlik Golden Sliced?
A co, posmakował Ci? :)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Rheged
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Rheged »

No to po pierwszych zakupach w Mostexie! Jestem niezmiernie zadowolony, czego wyraz dałem recenzją Old Gowrie na stronie sklepu. Puszka przyszła w ciągu dwóch dni od daty przelewu, więc ekspresowo! Na każdym etapie sklep informuje o tym, co dzieje się z zamówieniem. Pełen profesjonalizm i nastawienie na klienta. Wystawiam laurkę i zapowiadam, że jeszcze nieraz zakupię tytoń z Mostexu! :)

A Old Gowrie rozpoczyna moją długą i mam nadzieję pełną dobrego smaku przygodę z Virginią. I jestem zadowolony, bo mi podchodzi, a jestem po kilku paleniach w nowym wrzoścu :)
Pipe of the rising sun
Sympathy for the pipe
Pipe of the storm
Born to be pipe
kentai
Początkujący
Początkujący

Nowe pozycje, które są już dostępne:

Planta - Bellini Torino
Planta - Bellini Venezia
Planta - Holger Danske Cherry Vanilla
Planta - Pergamon (50g koperta)
Planta - Jacarcana (50g koperta)
Planta - Number 1
SG - Black XX (Finest Kendal Twist)
SG - Brown No.4 (Finest Kendal Twist)

Zapraszam do zakupów ;)
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch »

Nie zebym nie byl zadowolony z obecnej oferty (wrecz przeciwnie! :) ) ale chcialem spytac czy sa moze jakies nowosci w planach? :D
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas »

kentai pisze: Planta
Planta plantą, a Orlika (Golden Sliced) nie planujecie czasem?
[...]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”