Byłem w Czechach

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Re: Byłem w Czechach

Post autor: Irek »

Rattray´s Hal o´the Wynd
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro »

Ach, jo, to smakołyk i rozumiem w sumie gorycz Irku.
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Katsumoto
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Katsumoto »

Witam
Czy ktos robił zakupy na http://www.etrafika.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - skonczylo sie dobre, na allegro posucha, w miescie tez ... wiec moze z tej trafiki uda sie zakup zrobić.
Prosze o jakiekolwiek info w sprawi tej trafiki
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike »

mowisz i masz!
jest tego troche do przegladniecia...
pozdrawiam
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja »

Będąc w Jeseniku, napotkałem dwie trafiki. Jedna to mały sklepik w centrum miasteczka niedaleko marketu "Albert". Wewnątrz głównie papierosy i tytonie papierosowe. Z tytoni fajkowych tylko MB, saszetki 50g po około 24złote i puszki po 100g za około 43 złote. Podaję wartość w złotych po przeliczeniu bo nie pamiętam ile kosztował tytoń w koronach. Niestety nie miałem czasu zobaczyć czy i jakie są tam fajeczki.
Drugie znalezione miejsce to stoisko w markecie Kaufland. Tam oprócz MB był jeszcze CUBE srebrny i czarny 50g za około 29złotych i kilkanaście fajek BPK - żadnych rewelacji.
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White »

Jeśli ktoś wybierałby się w najbliższym czasie do Cieszyna czeskiego to odradzam. Dziś byłem tam na zakupach i niestety mocno się rozczarowałem. Po prostu pustki, nawet MB No1 nie było. Z tego co u nas raczej brak to mają tytonie Dunhilla, poza tym SG prawie wszystko, Peterson też no i MB. Całe szczęście że to nie były tylko tytoniowe zakupy :wink: .
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)
Awatar użytkownika
patrykk
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: patrykk »

Kupiłeś jakies fajki? :D Pochwal się lepiej :twisted:
Proszę pana, ja się nigdy nie spóźniam! Nawet jeżeli przychodzę trochę później, to mam widać ku temu poważne powody.
Śmiechowe
gg:9087227
Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White »

Niestety fajek nie kupiłem, choć jakby się przyjrzeć temu co było w sklepach pewnie coś by się wybrało. Tytoniowe zakupy bardzo skromne dwie puszki Dunhilla, EMP i SM.
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”