Prosimy o zwrot naszego starego logo - kto za?

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Czy jesteœ; za przywróceniem starego logo tak szybko jak to jest możliwe?

tak
22
61%
nie
8
22%
nie zależy mi
6
17%

Liczba głosów: 36
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Prosimy o zwrot naszego starego logo - kto za?

Post autor: Radesz »

Panowie, skoro mamy forum, a czę¶ci z Forumowiczów marzy się władza, to czas najwyższy wprowadzić jeden z najgorszych ustrojów - demokrację... W zwi±zku z tym proponuję głosowanie... Pozwoliłem sobie sam wybrać sposób głosowania, oraz przewodnicz±cego zebrania :wink:
A więc Panie i Panowie kto jest za niech podniesie ręke i naci¶nie przycisk (chyba mi się co¶ pomieszało, za dużo tych transmisji...)
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Korsarz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Korsarz »

Witam ! :)

demokracja ? hehehe uwazaj bo ci zaladuja bana i sie skonczy "rumakowanie" :)

a co do loga to jak najbardziej jestem za starym logiem - zabrzmi glupio ale sie zakochalem w tej puszce Sweet Killarney i tej pieknej fajeczce. Jak tylko odpalam Forum to odrazu nachodzi mnie ochota na zapalenie fajki :pipeman:

Pozdrawiam
Korsarz
:pipeman:
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski »

Możecie mi tylko pozazdro¶cić, bo cały czas mam stare logo :-) (wczoraj tylko jedno piwo!
m.
Awatar użytkownika
almik
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: almik »

Moim zdaniem nowe logo wcale nie jest złe. Stary wiarus pal±cy fajeczkę.
Całkiem fajne.
Niech nam fajka pomyślności nigdy nie zagaśnie (BLF).
Dziku

Post autor: Dziku »

Stary obrazek nie był żadnym logiem naszego Forum. Ot... przyjemna dla oka zbitka zdjęć, będ±ca zarazem reklam± jednego z producentów tytoni.
Nowy obrazek spełnia bardziej rolę logo. Taka graficzka w starym stylu, ładna całkiem... Tyle, że też nie tak do końca nasza.
Jestem przeciwny powrotowi starego obrazka, a zarazem jestem za tym - żeby po jakim¶ czasie obecny wymienić na nowy. Np stosować obrazki okoliczno¶ciowe - wakacyjne, ¶wi±teczne itp. Niektórzy będ± mieli temat do dyskusji, ankiet itp...
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek »

Dziku pisze: Np stosować obrazki okoliczno¶ciowe - wakacyjne, ¶wi±teczne itp. Niektórzy będ± mieli temat do dyskusji, ankiet itp...
Acha! Cos w rodzaju Google. W ich literowe logo wplataj± się własnie sezonowe obrazki. Niemniej, wpierw musi powstać jakis "rdzeń" graficzny.
Stary wiarus (jakby rodem z "Nocy Listopadowej" Wyspiańskiego) zły nie jest, ale... No własnie. Może to kwestia tła. Nie jestem jako¶ przekonany do tego emblematu. Wolałbym, żeby w logo pojawiła się nasza nazwa. Innymi słowy, sama grafika wiarusa z fajka wcale postronnej osobie nie skojarzy sie z naszym Forum.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta »

Po raz wtóry nadmieniam. Nie jest to oficjalne logo. Spodobał mi się obrazek z opakowania przedwojennego tytoniu. Konkurs na logo jest rozpisany i wystarczy wzi±ć w nim udział :D Wymogi jakie stawiam logu też można tam znaleĽć. Termin zgłoszeń upływa niedługo (8 dni) więc radzę się sprężać.

Z czystej przekory i aby ukrócić jakie¶ takie demokratyczne odchyły: Wiarus zostaje do 31 Czerwca!

Jeden człowiek, jeden głos. Ja jestem tym człowiekiem i mam głos :D
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2005, 18:20 - pt przez Łukasz Omasta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart »

Jeden człowiek, jeden głos. Ja jestem tym człowiekiem i mam głos
To mi się podoba. Nie ma to jak twarda ręka która nad wszystkim czuwa!!! :D
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz »

Jeden człowiek, jeden głos. Ja jestem tym człowiekiem i mam głos
He he he - dobre
Z czystej przekory i aby ukrócić jakie¶ takie demokratyczne odchyły: Wiarus zostaje do 31 Czerwca!
Trzymam za słowo o Jedyny Adminie
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
amfiarz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: amfiarz »

lukaszomasta pisze:Jeden człowiek, jeden głos. Ja jestem tym człowiekiem i mam głos
Terry Pratchett i ustrój Ankh-Morpork się kłania :)

Stare logo, nawet utrzymuj±c, że nie było to żadne logo, ładne było i już zd±żyłem się przyzwyczaić do niego... a to nowe, przej¶ciowe, jest za czarne :(
Fajka i tabaka kulturą Polaka!
Krom
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Krom »

Aktualne logo nie podoba mi się...jest
za czarne
Nie pasuje do reszty.
Awatar użytkownika
Bilbo
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bilbo »

Jestem za,a nawet przeciw :lol:
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi »

Panowie i Panie (każdy sie poczówa). Nie widziałem starego logtypu, ale z tego co piszecie to obrazek nie może być "LOGO" - znakiem graficznym. Co najwyżej form± okoliczno¶ciowego emblematu - e, też nie.
To logo jest ok, jak już wcze¶niej pisałem.
Wiecie co stanowi o sile logo z Wojakiem ???

A no, to że tylko wtajemniczeni wiedz± co ono przedstawia. Jest znakiem grupy ludzi których ł±czy jedna pasja. Każdy "nowy", który tu trafia widzi tylko czarne plamy, dopiero kiedy pobędzie na forum "widzi" (ze mn± było tak samo), odkrywa i jest zafascynowany. To logo to tajemnica, zaklęty kr±g fajczarzy. Stanowi opowie¶ć któr± tu snujemy, takie logo to wyzwanie do poznania tajemnicy, zadawania pytań bez odpoowiedzi. Do długiej gawędy przy fajce.

Nie pozwólmy by logo FMS stało się przejżyste dla wszystkich.

Wyzwaniem dla mnie jest stworzenie Logotypu pełnego tajemnic zrozumiałych tylko dla fajczarzy, magicznego znaku kręgu FMS.
Jest inne niż wszystkie które widziałem i to stanowi o jego sile.
Dziku

Post autor: Dziku »

Rozumiem, że cytuj±c sam siebie - ustanawiasz się wręcz wyroczni±...
To może czas, by¶ się dowiedział, że owo sławione przez Ciebie "logo" to po prostu znak graficzny z paczki przedwojennego tytoniu "Kapral".
Proste, ładne, lekko archaiczne, ale... ani to nasze, ani to logo. Cóż - w tamtych czasach Mistrzowie Sztuki Drukarskiej potrafili dokonywać cudów drukuj±c piękne ksi±żki. Stare podręczniki anatomii zadziwiaj± mnie do dzi¶ precyzj± rysunku i subtelno¶ci± kreski... Ale druk masowy - taki jak na opakowaniach - miał walor dzisiejszego stempla (w pewnym uproszczeniu rzecz ujmuj±c). I warunkom takiego dawnego druku masowego został przyporz±dkowany ten projekt dawnego Grafika.
Ładny w swym archaiĽmie, ale... nie nasz.
Nie wspominaj±c, że nie spełnia warunków, które postawił w konkursie Łukasz.
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi »

Dziku pisze: Ładny w swym archaiĽmie, ale... nie nasz.
Nie wspominaj±c, że nie spełnia warunków, które postawił w konkursie Łukasz.
Masz rację Dziku. Mi nie chodzi o tre¶ć, sam pisałem że ten "wojak" tam nie pasuje. Chodzi mi o to, że w tym znaku jest pełno tajemnicy, nie jest pospolite. Znak ten był odczytywalny dla palaczy którzy go palili a dla nas cos znaczy, czego nie możemy rozszyfrować. Chciałbym by nasze logo równiez miało taka tajemnicę, znan± tylko nam a dla obcych było tylko niezrozumiał± plam± .......
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”