Wygasła fajka

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Pjord
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Re: Wygasła fajka

Post autor: Pjord » 26 września 2011, 21:44 - pn

Nie piszę tu dużo, ale z dużym zainteresowaniem czytam forum i podziwiam ogrom wiedzy niektórych użytkowników. Krzysztof należał do grona użytkowników charakterystycznych, jego posty zawsze czytałem z największą przyjemnością i często z uśmiechem. Miałem okazję jedynie wymienić z nim kilka krótkich prywatnych wiadomości, ale myślę, że można śmiało powiedzieć, że tracąc Krzysztofa straciliśmy kilka żywych kolorów w naszej palecie forumowych barw. Mimo, że piszę z pozycji widza siedzącego w ostatnim rzędzie, czuję na równi z wami wszystkimi pustkę, która powstała po odejściu naszego kolegi.
Żegnaj, Krzysztofie!
Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 26 września 2011, 22:02 - pn

Dopiero dziś na spotkaniu klubowym dowiedziałem się o śmierci Krzyśka. Mialem tą przyjemność poznać go osobiście. Do zobaczenia po drugiej stronie.
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)
Snorri
Początkujący
Początkujący

Post autor: Snorri » 27 września 2011, 06:35 - wt

[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”