Ciężko Być Fajczarzem !

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

franc
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Ciężko Być Fajczarzem !

Post autor: franc » 14 marca 2011, 19:15 - pn

Oj ciężko.
Od prawie miesiąca zgłębiam wiedzę fajczarską i dalej ciężko mi się w tym temacie poruszać. Cały ten czas czytam oglądam fajki tytonie i ciężko jak cholera wybrać.
Początkujący w tej dziedzinie ma przesrane - idziesz do Trafiki i słyszysz słowa których nigdy byś nie podejrzewał, że istnieją. Kobieta obryta coś do mnie nagina, a ja tylko fajki chciałem pooglądać ! Dzisiaj wziołem się na sposób i wypisałem fachowe terminy na kartce i z tym polazłem do SCC i produkowałem się przed babką - no ale rozmowa zaczyna się kleić - cóż jak dalej nie mogę się zdecydować jaką fajkę mam wybrać. Ile fajek kupić na już, czy lepiej tańsze czy droższe. No ale jestem już bliżej niż dalej!
Oczywiście chętnie przyjmę rady fachowców.
FRANC
Motor Bogiem Prędkość Nałogiem ! ! !
LwG
http://www.kac-fg.pl
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Re: Ciężko Być Fajczarzem !

Post autor: maciej_faja » 14 marca 2011, 19:35 - pn

franc napisał:
Oczywiście chętnie przyjmę rady fachowców.
Przyjmij więc:
1/ czytaj forum
2/ korzystaj z wyszukiwarki

Możesz mi wierzyć, że znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię problemy a pewnie też na niezadane jeszcze pytania.
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 15 marca 2011, 10:21 - wt

Jak się domyślam jesteś z śląska? W najbliższy poniedziałek tj. 21.03.2011r. odbędzie się spotkanie śląskiego klubu fajki. Termin na pewno pojawi się na śląskim podforum. Zajrzyj pogadasz, spróbujesz różnych tytoni, może to Cię jakoś właściwie nakieruje na konkretny zakup.
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)
Gabriel Obnacki
Początkujący
Początkujący

Post autor: Gabriel Obnacki » 20 grudnia 2012, 11:59 - czw

Ja tam korzystam z fajki dziadka, na razie jeszcze nie kupowałem swojej. Mam 2 takie i w zupełności mi wystarczą. Tylko tytoń próbuje różny i z tym ciężko bo duży wybór jest i rożne mieszanki ;)
http://Magnustobacco.com" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”