V Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

V Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Post autor: mjp »

W najbliższą sobotę, 10.05.2008 odbędą się V Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie. Z tego co wiem podczas warsztatów zapowiada się także nieformalne spotkanie fajczarskie. Gdyby jeszcze ktoś chętny, rozmiłowany w fajce i dobrym piwie się wybierał, to szczegóły można znaleźć tutaj.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: V Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Post autor: Marcin_Pro »

mjp pisze:W najbliższą sobotę, 10.05.2008 odbędą się V Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie.
DLACZEGO MI TO ROBICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :(

Ja na około 3 nad ranem 11.05 wracam dopiero do Wrocławia!!!

No, zasmuciłem się teraz bo to piękna impreza! Maćka piwo!!! A i inne piwa!! Ostatnio EXTRA SPECIAL DELEGACJA z Poznania była!!! Miód Malina i co tylko wymarzysz!!! Ile smakołyków fajkowych!!! no się zasmuciłem :(

Ale kto ma szanse niech jedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Marcin_Pro pisze: DLACZEGO MI TO ROBICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :(

Ja na około 3 nad ranem 11.05 wracam dopiero do Wrocławia!!!
Hmmmm... A właściwie co Ci robimy? Bo o warsztatach Waść wiedziałeś od mniej więcej roku... Trzeba było inaczej wyjazdy zaplanować.
Delegacja poznańska i w tym roku zawita. Wprawdzie nie wiem jak liczna, ale pewne sygnały już są. A o 3 nad ranem 11.05 zawsze możesz na Bogusławskiego zajrzeć, może jeszcze ktoś z najwytrwalszych będzie... :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

mjp pisze: Hmmmm... A właściwie co Ci robimy? Bo o warsztatach Waść wiedziałeś od mniej więcej roku... Trzeba było inaczej wyjazdy zaplanować.
Delegacja poznańska i w tym roku zawita. Wprawdzie nie wiem jak liczna, ale pewne sygnały już są. A o 3 nad ranem 11.05 zawsze możesz na Bogusławskiego zajrzeć, może jeszcze ktoś z najwytrwalszych będzie... :mrgreen:
Tak, wiedziałem że w maju! A praca jednak, jak wiesz szczególnie w moim przypadku pojawia się w różnych momentach, więc aktualnie od 2 tygodni mieszkam w Toruniu ;) i jeszcze 200 km obok ;)
Najpierw zadzwonię jak będę na dworcu!
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Awatar użytkownika
M-kwadrat
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: M-kwadrat »

Delegacja fajkowo-piwnie czynna z Poznania na pewno będzie liczyć dwie osoby a cały czas możliwy jest udział trzeciej a do tego jeszcze planowany jest udział w najeździe pięknych Pań :) Jeszcze się decyduje czy przyjedziemy koło 11-tej aby się zatrzymać na jakiś lunch i piwko przed warsztatami czy jednym z późniejszych pociągów koło 13 i wtedy szybki lunch albo bezpośrednie przemieszczenie na warsztaty.
Do trzeciej w nocy raczej nie doczekamy - najbardziej prawdopodobny jest powrót koło północy bo jeszcze chwilę potem się jedzie.
Let your soul shine. / It's better than sunshine, / It's better than moonshine, / Damn sure better than rain.
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

mjp pisze: zawsze możesz na Bogusławskiego zajrzeć, może jeszcze ktoś z najwytrwalszych będzie... :mrgreen:
M-kwadrat pisze:Delegacja fajkowo-piwnie czynna z Poznania na pewno będzie liczyć dwie osoby a cały czas możliwy jest udział trzeciej a do tego jeszcze planowany jest udział w najeździe pięknych Pań :)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Do trzeciej w nocy raczej nie doczekamy - najbardziej prawdopodobny jest powrót koło północy bo jeszcze chwilę potem się jedzie.
Będę!!!!!!!!! Resztką sił ale Was drodzy moi nie opuszczę :)
O 22 będę na Bogusławskiego tylko walizki do domu wwieziemy :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Będzie się działo :)
Obrazek

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Tylko się koledzy wpiszcie w temat imprezowy na browar.biz, co by miejsce się dla Was na imprezie znalazło...
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

mjp pisze:Tylko się koledzy wpiszcie w temat imprezowy na browar.biz, co by miejsce się dla Was na imprezie znalazło...
Maćku, ale czy to chodzi też o tą imprezę wieczorem w nasypie??? Czy tylko sam warsztat?
Bo jeśli tak to proszę niech mnie ktoś tam wpisze :oops:

A swoją drogą to mam nadzieję, że i kolejny kolega Forumowy nasz i Browarowy, mój przyjaciel znajdzie się na warsztatach ;) (choć może jeszcze nie uwarzyło mu się piwa pewnie ;) )
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”