Ile fajek liczy nasza kolekcja ?

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Ilu fajeczek używamy?

1-2
12
17%
3-4
13
19%
5-6
11
16%
7-8
10
14%
9-10
2
3%
11-12
6
9%
13-14
5
7%
15 i więcej
11
16%

Liczba głosów: 70
Henry
Fajczarz
Fajczarz

Re: fajeczki

Post autor: Henry »

krzyh1222@interia.pl pisze: odnośnie fajki forumowej to nie każdy wiedział że jest, ze można zamówić, niestety właśnie ja nie - a szczerze żałuję bo fajki to zacne, widziałem chyba jedną w kolekcji Hobbita, całkiem piękna sztuka, no ale cóż
Kto późno przychodzi... Ale nie martw się - za rok pewnie znowu będzie i wtedy zamówisz :D
Dziku

Re: fajeczki

Post autor: Dziku »

krzyh1222@interia.pl pisze:(...)odnośnie fajki forumowej to nie każdy wiedział że jest, ze można zamówić, niestety właśnie ja nie - a szczerze żałuję
Jeśli w terminie zamawiania i dokonywania przelewów byłeś zarejestrowanym Forumowiczem - żal możesz mieć tylko do siebie.
Tu nawet wyszukiwarki nie potrzeba. Mamy na Forum dział pod tytułem "Fajki i memorabilia klubowe", treść owego działu opisana jest słowami "Omawianie spraw związanych z fajkami i różnymi innymi przedmiotami klubowymi".
Jedna rzecz jest pewna - organizując kolejną fajkę czy inny przedmiot klubowy na pewno nie będzie spędu, nagonki i wysyłania informacyjnych maili z automatu. Kto bierze udział w życiu Forum lub chce mu się poszukać informacji - ten Fajkę Forumową na pewno zamówić zdąży.

Jeśli zaś ktoś w terminie zamawiania i przelewania zarejestrowany nie był - pozostaje mu czekać do następnego roku.
krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

A rzeczywiście

Post autor: krzyh1222@interia.pl »

No to przeoczyłem, niestety. może się załapię na następną :wink:
pozdrawiam
Dziku

Re: A rzeczywiście

Post autor: Dziku »

krzyh1222@interia.pl pisze:No to przeoczyłem, niestety. może się załapię na następną :wink:
pozdrawiam
Szkoda. Śledź temat. Może ktoś zrezygnuje... Albo mistrz wykona o jedną czy dwie fajki więcej. Zasada jest niestety taka - żeby mieć pewność otrzymania trzeba terminowo zamówić. To przecież przedsięwzięcie niekomercyjne, więc ogromna ilość odbiorców nie jest warunkiem koniecznym.
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: A rzeczywiście

Post autor: mjp »

krzyh1222@interia.pl pisze:No to przeoczyłem, niestety. może się załapię na następną :wink:
pozdrawiam
Napisz PW do Łukasza, może jeszcze jest możliwość zamówienia? Ja się w sumie właśnie w taki sposób na pierwszą forumową fajkę załapałem i nie żałuję.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

nie zaszkodzi zapytać chyba

Post autor: krzyh1222@interia.pl »

dzięki za radę, napiszę, może będzie tak jak mówi Dziku, a w każdym razie Łukasz z pewnością będzie wiedział ... :) a i muszę przyznać że fajka robi wrażenie, piękny kształt i wykończenie ...
markoramius
Początkujący
Początkujący

Post autor: markoramius »

heh..chyba trzeba się pochwalić:) Jestem palaczem fajki dopiero od 5 miesięcy, a już choroba fajczarska się ujawnia :D . Dopiero co kupywałem pierwszą lulkę, a dzisiaj moja kolekcja liczy 4 kochanki. Najciekawsze jest to, że wciąż chce się więcej i więcej! W moim przypadku aspekt kolekcjonerski jest równie ważny co same kopcenie:) Pozdrawiam!
Henry
Fajczarz
Fajczarz

markoramius pisze:heh..chyba trzeba się pochwalić:) Jestem palaczem fajki dopiero od 5 miesięcy, a już choroba fajczarska się ujawnia :D .
Ja chyba ze 4 miesiące - i też mam 4 fajki, ale ja raczej testuję różne rodzaje - dlatego mam gruszeczkę, wrzoścca, falcona i ostatnio fajeczkę z wkładką z pianki. Najbardziej by mi pasował falcon, gdyby nie to że nie jest bent'em.
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Grzegorz XVI »

Fajna foteczka :) co to za fajka gości w Twoich zębach :pipeman: :mrgreen:
gg: 5238466
pozdrawiam
Piorun
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Piorun »

Dzisiaj doszła mi jeszcze jedna - Denicotea z wkładką z pianki.

Na razie wymaga dość gruntownej renowacji, ale myślę że po odświeżeniu posłuży jeszcze przez długie lata.
Ech, jak ta kolekcja rośnie :-)
Henry
Fajczarz
Fajczarz

Grzegorz XVI pisze:Fajna foteczka :) co to za fajka gości w Twoich zębach :pipeman: :mrgreen:
Stanwell HCA IV - pisałem o niej na forum.

http://i5.pbase.com/o6/78/465178/1/7136 ... _small.jpg

Churchwarden, ale zazwyczaj używam z krótkim ustnikiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”